Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zwroty i reklamacje

Zwroty

Sprzedający dokona zwrotu przy użyciu tego samego kanału płatności.
W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego. 
Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

Produkt, który chcesz zwrócić należy odesłać w nienaruszonym stanie.

Koszt przesyłki zwrotnej jest po stronie klienta.

UWAGA: Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu od dnia otrzymania przesyłki. Następnie 14 dni na dostarczenie paczki od dnia zgłoszenia zwrotu. Wszystkie paczki wysłane po tym terminie nie będą przyjmowane.

Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki.

Dokument powinien zawierać: Twoje imię i nazwisko, adres e-mail , nr telefonu, numer zamówienia, datę zakupu oraz przyczynę zwrotu oraz numer rachunku bankowego, na który ma zostać zlecony zwrot środków pieniężnych. 

Przesyłkę należy wysłać na adres:

PIERWIASTEK Z TRZECH Paulina Szymlek

Polna 9 

89-634 Leśno

bądź do paczkomatu

KOD PACZKOMATU DO ZWROTU: BAN06M 

 

Reklamacje

Jeżeli produkt, który zamówiłeś/zamówiłaś posiada wadę, jak najbardziej możesz go reklamować. W pierwszej kolejności prosimy zgłosić reklamację na adres mailowy pierwiastekmuzyki@gmail.com Należy podać numer zamówienia, opisać wadę i przesłać zdjęcia.

Następnie należy uzupełnić formularz reklamacyjny, który będzie zawierał numer zamówienia, imię i nazwisko zamawiającego, oraz szczegółowy opis wady/uszkodzenia oraz numer konta bankowego, na który mamy zwrócić środki pieniężne.

 

UWAGA: W ciągu 14 dni od zgłoszenia reklamacji należy wysłać reklamowany produkt. Wszystkie reklamacje wysyłane po tym terminie nie będą przyjmowane.

Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas paczki. Decyzje wysyłamy na podany w formularzu adres mailowy. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, napisz do nas wiadomość na adres: pierwiastekmuzyki@gmail.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl